Pokud jste ředitelem školy, posilovny nebo třeba bazénového komplexu, možná vám chybí šatní skříně. Jejich absence vám může hodně věcí ztížit, jelikož tento druh nábytku na taková místa patří. Objednejte si je co nevidět, jinak se budete potýkat s celou řadou problémů. V současnosti se dají pořídit velice pěkné kousky, které vynikají jak velkou odolností, tak i sympatickým designem. Nemusíte se tak bát, že by byl výběr mizerný. Je to právě naopak. Ještě nikdy nebyla nabídka tak bohatá a možnosti kvalitní koupě tak veliké.
šatní skříňky

Odolnost je základ

Šatní skřínky si lidé nekupují domů místo těch obyčejných. Jsou vhodné hlavně do rozličných institucí, kde se běžně lidé převlékají. Proto by měly být v prvé řadě velice odolné proti vloupání. Skříňka, kterou dokáže otevřít každý druhý je v podstatě k ničemu. Většinou se do nich odkládají osobní doklady, peníze a samozřejmě i šperky, tedy velice cenné věci. A příležitostní zloději to samozřejmě moc dobře vědí. Pokud však budou přesvědčeni, že do skříňky se jen tak nedostanou, alespoň ne bez toho, aniž by vzbudili až příliš mnoho pozornosti, ani se o to nepokusí. Dobrá skříňka tak může sloužit i jako preventivní ochrana.
kovové háčky

Příjemný vzhled

Samozřejmě, že odolnost je tou nejdůležitější vlastností, kterou se šatní skříňky mohou chlubit, ale to přeci neznamená, že by se zároveň nemohlo jednat i docela vkusné kousky, které jsou zajímavé i po vizuální stránce. A mnohé z nich skutečně jsou. Hodně záleží na materiálu. Obecně platí, že dřevo je daleko hezčí než plech. Ovšem i skříňky z kovu mohou vypadat k světu. Je možné vybrat si z mnoha barev i odstínů. K dispozici jsou i současně vypadají skříňky, které jsou obdařeny zajímavým moderním designem. Dlouho se v tomto segmentu nábytkářství příliš mnoho zřetele na vzhled nedávalo, ale to se v několika minulých letech změnilo. Dnes už je to o něčem jiném.