Hadice k bazénu, to je další věc, která nikdy nesmí chybět. Pokud máte doma nějaký bazén, ať už zahradní nadzemní nebo zabudovaný v zemi, tak se vám tato pomůcka vždy bude hodit.
Tento typ produktu je vyrobený z kvalitního a odolného plastu. V čem tkví jeho výjimečnost? Možná si řeknete, že se jedná o hadici, jako každou jinou, ale není to tak úplně pravda. I tato „ obyčejná věc“ může mít v sobě zakomponovány neobyčejné prvky a typické vlastnosti, které hrají důležitou úlohu jako je například odolnost vůči UV záření. Pro některé z nás to může být překvapení, ale zejména na slunci plast či guma zkřehne a má tendenci se drolit a lámat. Nehledě na to, že kteří a je v podstatě nepoužitelná, protože se tímto způsobem zničí.
červené polstrování.jpg
Bazénová hadice je proto vyrobena z kvalitního plastu. Používá se u bazénových technologií, napojuje se na vysavač, solární ohřev, vypouštění nebo na jiné další příslušenství. Zkrátka a dobře je nezbytnou součástí výbavy. Její flexibilita je známá u všech případů použití. Pomocí ní propojíte jednotlivé části bazénové technologie a dalšího příslušenství.
dítě na mělčině.jpg

Praktická pomůcka, která vám se vším pomůže

Hadice k bazénové filtraci jsou k dostání v různých provedeních. Všechny tyty jsou odolné, pevné, ale zároveň pružné, aby se dokázaly teplotám a vnějším vlivům přizpůsobit. Odolávají vodě, která v sobě obsahuje různé chemikálie a přípravky. Materiál brání mechanickému poškození a i všechny ostatní vlastnosti si tento produkt ponechává dlouhá léta. Jsou proto skvělou volbou číslo jedna.
Ø Průměr 32 mm a 38 mm.
Na solární ohřev napojte černou hadici. Ta skvěle udržuje a akumuluje sluneční záření, čili teplo. K filtraci se hodí jakákoliv ať už modrá, černá nebo bílá.
Jeden kus v celku může mít maximální délku:
1. V případě průměru 32 mm – 50,6m
2. V případě průměru 38 mm – 51 m
K tomu máme i široké další příslušenství, například na vypouštění vody, rozbočky, spojky a ventily a mnoho dalšího potřebného zboží.