Půjčky jsou různé. A především ty, které se na vás na plakátech tváří, jak jsou ideální, ba přímo idylické, ve skutečnosti nestojí za nic. Třeba proto, že míří pouze na bohatou klientelu, které snesou modré z nebe, ale běžní ? lidé s běžnými potřebami zde nemají šanci. Ano, takové jsou půjčky v bance, které zde nejsou pro lidi s průměrným příjmem, a už vůbec ne pro ty, kteří mají zápis v registru.
Zdá se vám, že je zde něco špatně? Ano, dlouho tomu tak bylo, když zde chyběla konkurence. Nyní už je to v pořádku. Vedle bankovních institucí vyrostly nebankovní společnosti a jejich nebankovní hypotéky vypadají přesně tak, jaké je chcete mít!domeček z euro mincí a bankovky.jpg
Třeba proto, že nejsou pouze výhodné, ale také komfortní. Jsou rychlé, pohodlné, vstřícné. A především jsou flexibilní. Co to v praxi znamená?
Jako první je potřeba zmínit, že kvůli nim nemusíte nikam běhat, můžete o ně požádat přes internet, což odpovídá nárokům dnešní doby, kdy má skoro každý v kapse chytrý telefon, a na stole počítač. Stačí vyplnit krátký online formulář, a máte hotovo. Nezabere vám více, než tři minuty času, protože se jedná o údaje, které jsou vám dobře známé.mince, propisky a text.jpg
Jak to, že jsou tyto půjčky tak pohodlné? Prostě proto, že se vy sami nemusíte prakticky o nic starat. Tedy s výjimkou vyplnění již zmíněné online žádosti. Jakmile ji odešlete, vše do svých rukou vezme finanční specialista, který moc dobře ví, kam se obrátit tak, aby to bylo rychlé a efektivní.
Jediná podmínka, kterou musíte naplnit, je ručení nemovitostí. To je pro nebankovní úvěry typické, a je to vlastně svým způsobem velká výhoda. Právě proto jsou tyto půjčky rychlé a bez komplikací, protože jejich výše se jasně odvíjí od hodnoty nemovitosti, kterou máte po ruce.
Zajímá vás úroková míra? Budete mile překvapeni – je stejná anebo srovnatelná s tou, jakou vám nabízí jinde.