Takhle skvělá únikovka musí bavit všechny milovníky jakéhokoliv dobrodružství, které hrajete sami. Úniková hra Pardubice nabízí zcela nový pohled na hry, které zažíváte na vaši vlastní kůži. Určitě je to něco neskutečného, co by si každý, kdo má rád právě zmiňované dobrodružství, měl určitě alespoň jednou za celý život zkusit. Otestujete své znalosti. Otestujete si práci v týmu a vaši úlohu, na kterou byste všichni mohli přijít. Rozhodně to bude jednoduše jednoznačně nejlepší volba, kterou za poslední dobu uděláte.

skrýš

Překvapte svého kamaráda, známého, člena rodiny a obdarujte jej právě jednoznačně skvělými poukazy na tuhle hru, kterou si vy sami můžete kdykoliv vyzkoušet po předchozí domluvě a rezervaci termínu, která musí být udělaná opravdu včas, aby nebyl problém. Vyzdvihnout bychom chtěli to, že je to všechno do detailu propracované, budete koukat, co jsme si vymysleli a co za skvělé fígle jsme si pro vás vymysleli. Určitě minimálně budete překvapení. Není to třeba pro každého, ale většinu lidí to chytne a začnou třeba jezdit po celé republice a stane se to pro ně zábava.

Časový limit
Je důležité vědět, že hodiny tikají a čas odbíjí, proto se zaměřte, abyste vše dělali systematicky, rychle, efektivně a opravdu se ve skupině domlouvali, protože více hlav většinou více ví, proto je to týmová práce. V týmu vás může být až pět lidí. To je nejvyšší možná kapacita celého týmu.

hodinky

Dvojitý agent

Je zde i možnost využití hry dvojitého agenta, kdy budete zjišťovat záhadu, která se bude týkat třeba vašeho kolegy. Váš mozek bude pracovat na plné obrátky. Nikdy to nemáte šanci zjistit, pokud tohle prostě nezkusíte, to je základ a všechno tomu tak bude. Vyberte si hned. Dopadne to jednoznačně. Hra je spíše vhodná pro lidi, kterým bylo více jak patnáct let, protože je to poměrně složité na myšlení a mladší lidem, by třeba některé nápovědy nemohli dojít.