Přestěhovali jste se z vašeho bytu do většího bytu nebo do rodinného domu a nechtěli jste se úplně vaší bývalé nemovitosti vzdát ani ji prodat, a proto jste se rozhodli, že ji budete pronajímat a necháte si ji do budoucna jako investici nebo případné bydlení pro vaše děti? To bývá častým řešením v případě, že je daná nemovitost vázána hypotékou a takový nájemce vám pak vlastně hypotéku zčásti nebo zcela splácí a vám se postupně snižuje úvěr, k jehož splacení pak v budoucnu dojde a vy tak budete vlastnit nemovitost. Jak ovšem sehnat vhodného a spolehlivého nájemce, který bude mít o pronájem vaší nemovitosti vážný zájem, bude solidní a solventní? Jak nenaletět a jak si poradit se sepsáním smlouvy, s převodem energií a se všemi dalšími potřebnými a důležitými náležitostmi? Je toho zkrátka poměrně dost, na co myslet, co vyřešit a na co byste neměli zapomenout.

dohoda

Zdánlivě možná banální záležitost, jakou je pronájem bytu ovšem skýtá mnoho úskalí a skrytých nebezpečí, proto pokud nechcete celou tuto věc nést na svých vlastních bedrech, obraťte se raději na specialistu, který ví, co a jak a s celým procesem vám pomůže a poradí.

Domluvte si schůzku s makléřem v realitní kanceláři pardubice a svěřte pronájem vaší nemovitosti do rukou specialisty a všechno okolo už nechte na něm.
Jaké konkrétní služby můžete v naší realitní kanceláři využít:

klíče

§ Pronájem nebo prodej nemovitosti
§ Pořízení nemovitosti
§ Výkup nemovitosti
§ Prodej zadlužené nemovitosti, která je v exekuci
§ Pomoc s financováním hypotékou
Nenechávejte starosti s pronájmem nebo prodejem nemovitosti jen na sobě samých a obraťte se v této oblasti na odborníky z realitní kanceláře. Ušetříte si tak spoustu práce i nervů a také předejdete případným nepříjemnostem a problémům. Šetřete vaše peníze i čas. Starosti ohledně bydlení nechte zkrátka na nás.