Každý by si přál najít přesně takový úvěr, který by splňoval jeho představy a měl mírné podmínky. Nejlepší by bylo, kdybychom na něj narazili hned při první příležitosti, jenomže to se v reálném světě nestává. Vidíme tisíce reklam a upoutávek na nějaké produkty, kterým nerozumíme a když dojde na lámání chleba, tak stejně hledáme, co by bylo nejlepší, a nemůžeme nic najít. Kdyby to tak šlo bez hledání a bez všech těch věcí kolem, ale realita je někdy přísná.

Ovšem může se stát, že k nám osud bude přívětivý a my najdeme první úvěr s tak skvělými podmínkami, že nebudeme chtít žádný jiný!

Pokud hledáte úvěr, kde nebudou zkoumat vaše záznamy v registrech dlužníků, pak můžete využít nebankovní hypotéky Fahd.

muž podpis smlouva

Nebankovní hypotéky plní mnoho funkcí. Nejenom, že si přes ně můžeme půjčit menší částky, ale můžeme si půjčit i ty větší. Poskytují totiž hypotéky, to znamená, že půjčují lidem, kteří vlastní nemovitost, aby jim mohli tímto způsobem poskytnout, stále co možná nejnižší úrok než se poskytuje na běžné půjčky. Takto si totiž můžete půjčit od několika desítek tisíc, přes stovky tisíc až po miliony i více peněz. Záleží na tom, jakou bude mít nemovitost hodnotu.

dva panáčci podání rukou

Úvěry se poskytují i na pozemky, různé budovy a mnohé další objekty. Nebankovní společnosti navíc vynikají tím, že dokonce tolerují záznamy v registrech dlužníků, takže se nemusíte ani obávat, pokud tam máte nějaký zápis, byť staršího nebo novějšího data.

Na své si přijdou nejenom běžní občané, kteří si tímto způsobem mohou vzít spotřebitelský úvěr, ale také podnikatelé, pro které jsou připraveny podnikatelské úvěry.

Splátky nastaveny až na 30 let, žádné poplatky předem, tolerance záznamů v registrech, až 70% z hodnoty nemovitosti, žádné sankce za předčasné splacení, vše vyřízeno rychle a spolehlivě, expresní vyřízení i do 24 hodin. Všechny tyto podmínky a mnohé další jsou pro ně samozřejmostí.