Za menstruaci se stydět nemusíte
Mnoho žen se stále zdráhá o menstruaci mluvit, i když je to běžné téma a naprosto normální věc. I to je důvod, proč některé ženy nemají takový přehled o možnostech, jaké jim současné instrukční pomůcky nabízí. Už dávno nejsou na výběr jen vložky a tampony, ale existuje i několik novinek, které jsou k dostání i u nás. Nezáleží na délce ani síle menstruace, a dokonce ani na tom, jestli ji máte poprvé. Chcete zkusit i něco jiného?

vložky a tampony

Stále více žen už nechce používat vložky a tampony
Je to dáno tím, že se ukázalo, že obsahují bělené složky a vlákna, která se mohou uvolňovat. Kvůli tomu může dojít k vzniku zdravotních problémů, které se musí řešit. Přitom se jim dá předejít snadno a hlavně rychle. Mezi nejmodernější menstruační pomůcky patří

  • Menstruační kalíšek
  • Menstruační kalhotky

Kalíšek funguje podobně jako tampon, jen se musí vylít, vymýt a nasadit zpět. To může být pro některé ženy problém. Kalhotky fungují jednoduše. Nosí se místo spodního prádla a vyměňují se podle potřeby obdobně jako vložky nebo tampony. Dají se koupit i menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, které zadrží velké množství tekutiny. Žádné další vložky nejsou potřeba, kalhotky jsou vyrobeny z několika vrstev vysoce savého materiálu, který nepropustí ani kapku. Nemusíte se bát ani zápachu, kalhotky poletí i ten.

žena v kalhotkách

Udržují se jednoduše – hodíte je do pračky a vyperete na jemný program. Díky tomu vm vydrží několik let, a v konečném důsledku budou o mnoho levnější než klasické menstruační pomůcky. Navíc je u nás často koupíte v akci nebo se slevou. Chcete pomoc s nákupem, protože neodhadnete potřebný počet kusů? Obraťte se na nás, rády vám pomůžeme najít řešení. Kalhotky jsou moderní menstruační pomůcka pro všechny ženy i dívky už od úplně první menstruace, a víc jsou zdravotně zcela nezávadné.