Slyšeli jste už o kolagenu?
Slovo kolagen je v posledních měsících skloňováno skoro všude. Propagují jej celebrity a nabízí vám doslova zázraky, když ho budete pít. Je to ale skutečně tak? Nevěříte tomu, protože jej propaguje kde kdo? Máme pro vás dobrou zprávu. Kolagen skutečně funguje, jen je potřeba vybrat skutečně kvalitní kolagen, který vám pomůže zmírnit vliv stáří nejen na vaše nehty a vlasy, ale i na pleť, a hlavně na klouby.

kolagen v prášku

Kolagen není jen o kráse
Naše tělo si umí kolagen tvořit samo, ale už před třicítkou tuto schopnost ztratí. Proto je potřeba zavčas začít kolagen doplňovat. Na trhu je mnoho výrobků s kolagenem, ale jen málokterý skutečně udělá, co slibuje. Nejlepší kolagen je kolagen přírodní, který je vyrobený z mořských ryb. Obsahuje velkou dávku kolagenu, takže máte jistotu, že splní co slibuje. Orca collagen kromě pořádné dávky nejčistšího kolagenu obsahuje i vitamín C a kyselinu hyaluronovou, díky čemuž má ještě lepší účinky na vaši pleť.

starší žena

Důležitější než pleť bez vrásek jsou klouby. Na ně mnoho lidí v produktivním věku zapomíná, ale ve stáří toho litují. Právě klouby trpí úbytkem kolagenu nejvíc. Proto jej začněte užívá včas, aby vám z kloubů nemizel. Těžko budete v důchodovém věku dohánět to, co jste zanedbávali roky předtím. Vsaďte na prevenci, kterou je doplňování kolagenu.

Jak náš kolagen získat?
Objednejte si jej na našem webu, kde máte navíc možnost zaregistrovat se do VIP členství. To přináší našim zákazníkům řadu výhod. Kolagen budete mít doma každý měsíc včas bez nutnosti objednávek – a s dopravou zdarma. Naví máte možnost soutěžit o hodnotné ceny, a co je nejdůležitější – kolagen máte za lepší cenu. Podmínky našeho členství žádné nejsou, můžete jej kdykoliv ihned ukončit. Věříme, že jak pocítíte první účinky našeho kolagenu, rádi se členem stanete.