Každý z nás měl v dětství hračku, na kterou nedal dopustit za žádnou cenu a nerad se o ní dělil s ostatními dětmi. V našem dětství se jednalo o angličáky, pokémony, či plyšové hračky. Ovšem doba je dávno dopředu a většina dětí je spíše orientovaná na elektronické hračky a další moderní technologie. Ovšem mezi nimi stále vyčnívá hračka, se kterou si rádi hrají všechny děti a tou je roztomilá lokomotiva. Mašinka Tomáš a hračky s podobným motivem se staly oblíbenou už před nějakým tím rokem a jejich obliba stoupá dodnes.

mašinka (5)

Pokud mašinku Tomáše neznáte, tak děláte velkou chybu, protože kdybyste se zeptali Vašich dětí, určitě budou vědět, o jakou hračku jde. Tato lokomotiva není jen tak obyčejná, ale má usměvavý obličej a velké oči, které poznáte na dálku. Tato mašinka prožívá nejrůznější příběhy na svojí cestě a řeší trable, které během cesty potká. Ať už se ocitne v jakékoliv situaci, tak se snaží najít nejlepší cestu, jak se ze situace dostat a jaké by to byla mašinka, kdyby neměla svoje kamarády. Ti mu na jeho cestě pomáhají a zlepšují náladu. Vždy se ze všech dobře dostanou a zajedou zpět do svého depa.

mašinka (4)

Oblíbenost této hračky zvedla především kreslená pohádka, která se zanedlouho stala oblíbenou jak u nás, tak v zahraničí. V dnešní době má už mnoha příznivců a je oblíbená stále víc. V motivu mašinky se vyrábí nejrůznější hračky a jen těžko byste něco nesehnali. Pokud budete chtít vybavit dítě do školy, koupíte mu celou výbavu a to včetně penálu na tužky. Vyrábí se také oblečení, sportovní pomůcky, party sady, stavebnice, puzzle, knížky a mnoho dalších věcí, které jdou v tomto motivu koupit. Bude tedy jen na Vás, jakou hračku dítěti koupíte.

Pokud uvažujete, co dát Vaší ratolesti na narozeniny, tak zkuste pouvažovat o mašince Tomášovi. Zaručeně se bude líbit a o zábavu bude mít postaráno.