Můžete hledat, jak důkladně chcete, ale i přesto se s vámi klidně vsadím, že nenajdete ani jednoho jediného člověka, který by vám řekl, že peníze ve svém životě nepotřebuje a doložil by to svou přirozenou skromností – tím, že nevlastní ani automobil, ani žádný byt, ani žádné spotřebiče, ani žádný jiný majetek včetně toho drobného.

dům z puzzle

Takový člověk by tedy v našich moderních středoevropských podmínkách musel být leda tak bez domova, a ani tuto cestu si tito lidé příliš dobrovolně nevybírají, a kdyby mohli, tak by si nabízené peníze jistě také rádi vzali. A co z toho tedy plyne? Prostě to, že peníze ke svému životu potřebuje každý, v našich podmínkách to tak zkrátka je.

stavba domova

Ne všichni máme od narození kapsy nadité penězi

Jenže co dělat, když máme zrovna hluboko do kapsy? Třeba tak, že si vyděláme tak akorát na to, abychom zaplatili účty za energie a za pronájem a za jídlo, a na nic jiného už nám nezbývá. Tedy na nic jiného, co by stálo více peněz. Tak to samo o sobě není dvakrát veselé, nicméně možnosti tady vždycky jsou. Dokonce i v tom případě, že se chcete konečně postavit na vlastní nohy a pořídit si vlastní bydlení. A třeba i jen výhledově tak, že si nejdříve koupíte nějaký, třeba i malý, pozemek, a později si na něm postavíte malinký dům, třeba i tak malinký, že to bude spíše takový byt v přírodě.

agent v realitách

Ve vašich plánech vám pomůže hypotéka na pozemek. A protože ji lidem poskytuje férová nebankovní společnost, tak je tady tato možnost pro všechny, prostě opravdu pro všechny bez výjimky. Takže tedy i pro ty lidi, kteří nemají plné kapsy peněz, pro ty lidi, kteří nemají královsky placené zaměstnání, i pro ty, kteří si své první zaměstnání a s ním i první výdělek teprve hledají.