Úklid je prostě nutností, na kterou nikdy nezapomínáme. Jakpak byste se asi cítili v domácnosti, kde se neuklidilo několik dnů, nebo týdnů? Raději ani nepomyslet. Běžné uklízení patří prostě k životu, jako vzduch, nebo voda. Myslíte při úklidu i na pomůcky, které používáte k erotickým hrátkám? Ty máte jistě bezpečně uklizeny před zraky svých potomků, viďte? Ale máte takové čisticí prostředky , které dokážou vyčistit všechno tak dokonale, aby, například erotické pomůcky zůstaly stále, jako nové?

lahvička

Poppers je jistota v čistotě.
Možná jste se s pojmem poppers setkali poprvé. Jde totiž o speciální čistič s účinkem na kůži. Ale i na jiné druhy pevných látek. Pro Vaše erotické hračky naprosto vhodné. Jen se nesmí dostat do rukou nepovolaných. Bezpečnost je nutné dodržovat bez výjimek!

Při práci s poppers musíte zachovat skutečně maximální opatrnost, ale výsledek čištění je potom úžasný.
· Rozhodně myslete na to, že je vysoce hořlavý.
· Skladujte mimo dosah dětí. Ačkoliv se tato věta používá na čisticích prostředcích naprosto běžně, nepodceňujte ji.
· Pokaždé při styku používejte rukavice. A dejte pozor na styk s Vaší kůží.
· V podstatě dbejte všech upozornění na každé lahvičce do nejmenších detailů!
Ale, jak bylo řečeno, výsledkem Vám bude naprostá čistota všech Vašich erotických pomůcek. A ta při Vašem erotickém dovádění hraje podstatnou roli. Však Vy to víte nejlépe!

pouta

Samozřejmě, že nejenom k erotickým pomůckám je poppers vhodný, jako čisticí prostředek. K čištění hlav ve videorekordéru je přímo unikátní.
Chcete-li skutečně mít i své věci v naprostém pořádku, potom si zjistěte sami, co všechno poppers dokáže vyčistit. Málo toho tedy není.
A kdybyste chtěli práci, můžete se zabývat i jeho prodejem. Budete prodávat skutečný čisticí prostředek, pro který není nic problémem.