Chcete mít vlastní dům, ale sami si na jeho výstavbu rozhodně netroufnete? Pak potřebujete firmu, která jej postaví za vás. My vám váš vysněný dům postavit zvládneme. První krok, který musíte udělat, je vybrat si, jaký typ domu chcete. Uvítali byste patrový dům a větší zahradu, nebo chce raději bungalov? Najdete u nás oboje. Všechny domy, které stavíme, najdete na něm webu s detailním popisem. Díky tomu si vyberete, co vám bude vyhovovat. Každý dům má k nahlédnutí i dispozici, což váš výběr usnadní. Poté si musíte zařídit financování, sehnat pozemek, a potom už jsme na řadě my. Stavíme domy na klíč Vysočina https://www.hbstavby.com/na-klic/, což znamená, že vám dodáme hotový dům tak, jak si jej přejete.

dům na klíč

Projekt je samozřejmostí
Vypracování projektové dokumentace, všechny možné posudky a další náležitosti, bez kterých se dnes výstavba domu neobejde, je součástí naší práce. Můžeme vám vyřídit i stavební povolení, abyste se o nic nemuseli starat.

Podívejte se, jak vypadají
Vzhled domu je velmi důležitý, ale důležitější je jeho konstrukční řešení. Prohlédněte si konstrukci našich staveb, a přesvědčte se, že konstrukce je v nejlepším pořádku a ve vysoké kvalitě. Hotové domy na klíč jsme již předali mnoha spokojeným klientům, kteří už bydlí ve svém vysněném domě. Buďte jedním z nich i vy.

nový dům

Co získáte?
Každý dům, který stavíme, má hotovou základovou desku, izolaci proti radonu, rámovou konstrukci, vazníky, betonovou střešní krytinu, bílé plastové dveře a okna s dvojsklem, okapy, svody, kanalizaci, instalaci vody a topení, elektrokotel, izolaci, sádrokartony, instalaci elektřiny, hromosvod, koupelnu, podlahy v podobě lina, obklady, kompletní koupelnu, omítku a vnitřní výmalbu. Vše dodáváme ve střední kvalitě, a máte možnost zvolit příplatkové součásti domu.

Za příplatek můžete mít třeba oplocení, stání na auto, nebo tepelné čerpadlo.