Reklamními předměty s potiskem bývají nejčastěji trička, mikiny, čepice, pyžama a další oděvní materiál. V současné době se však dá tisknout takříkajíc na cokoli.

Puzzle – tento námět se objevuje velmi často pod vánočním stromkem. Vánoce jsou totiž ideální období, kdy máme více času na sebe, na vlastní rodinu, a kdy se také věnujeme svým zájmům a koníčkům. Hlavně za škaredého počasí nás to táhne spíše domů, do tepla, a raději se věnujeme klidné zábavě, nežli sportování. Skládání puzzle je ideální způsob, jak si užít něčeho zábavného, zvláště pak tehdy, je-li motiv poutavý. Může to být kresba či fotografie, která připomíná významné životní události, a ve formě puzzle zavěšená na stěně má pak své specifické kouzlo.

kostky puzzle

Hrnky, sklenice a šálky – keramika a porcelán jsou jedny z nejčastěji využívaných předmětů v domácnosti. Bereme je do ruky v podstatě denně a tím pádem máme na očích svou oblíbenou barvu šálku, tvar a také motiv. Takovým dárkem rozhodně nic nezkazíte, zvolíte-li fotku ze svého alba, která dotyčného nejvíce oslovuje. Digitální tisk http://www.pmservis.com/ zvládne vytisknout fotku na hrnek ve špičkové kvalitě.

hrnek ve tvaru srdce

Polštáře a polštářky – polštáře čtvercového či obdélníkového tvaru můžete vyzdobit opět potiskem. Pěkně tu vynikne digitální fotografie portrétu anebo přírodního panoramatu s neutrálním pozadím, kde je zachována původní barva potahu. Tím získá potisk zajímavý plastický vzhled. Potahy polštářů by měly být bílé, případně krémové, aby se navzájem oba motivy nepřekrývaly barvou či vzorem.

Rarity – někteří lidé se vyžívají v různých specialitách, jimiž své blízké dovedou okouzlit a vychutnávají si ten moment překvapení a radost a především údiv. Patří sem hlavně různé žertovné předměty, např. kostky cukru se zalisovaným plastovým pavoukem, umělé psí výkaly apod. Do této kategorie lze zařadit i toaletní papír s potiskem, častokrát to bývají bankovky, ale lze to pojmout i velkoryse, kupříkladu s fotografiemi některých politiků.