Internet je samozřejmě aktuálně doslova zahlcen hudebními aplikacemi. Hudba v podobě streamu je tak nabízena prostřednictvím mnoha internetových služeb. Avšak aplikaci SoundCloud lze používat i ve svém mobilním telefonu. A je nutné zmínit, že aplikace SoundCloud se může pyšnit svou unikátní nabídkou skladeb. A vše je zdarma!
otevřené piano


Seznamte se s aplikací SoundCloud

Aplikace je ke stažení do jakéhokoli zařízení. Hudbu si tak lze vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Oproti jiným službám, jako je například Spotify nebo Pandora není zpoplatněna. V případě výběru svých oblíbených interpretů vám automaticky již budou i nabízeny ve vašem streamu aktuální příspěvky. Samozřejmě máte možnost si zvolit své oblíbené skladby a tím tak získat poté rychlejší přístup k těmto zvoleným kompozicím.
hudba v mobilu
Aplikace SoundCloud se může pochlubit výběrem hudby, kterou vám konkurence neposkytne. Svým příznivcům tak poskytuje jedinečný výběr. Dalo by se říci, že od aplikace můžete očekávat skvostné hudební poklady.

SoundCloud je nejen hudba, ale i mluvené slovo

Aplikace umožňuje uživatelům nejen poslech hudby a mluveného slova, ale je reálné vkládání a vytváření vlastní hudby a poté sdílení s ostatními fanoušky. A to dokonce sdílení i na jiných webech, jako jsou například vlastní blogy či sociální sítě. Ze začátku asi bude chvíli trvat, než se v tom všem přehledně zorientujete, neboť zde je opravdu hudební ráj.
aplikace soundcloud
Hudební menu aneb co je k poslechu?

Každý má rád a poslouchá něco jiného. Je to vše o individuálním rozpoložení, vkusu, vnímání apod. Nicméně podstatné je, že SoundCloud myslí zkrátka na všechny. Tudíž lze si poslechnout nestárnoucí evergreeny, ale také zcela nejnovější skladby, hity, které jsou aktuálně na předních příčkách hitparád, ale lze si i vybrat mluvené slovo. Nejen světoznámá jména, ale i méně známí interpreti a skladby lze si navolit a poslouchat. Je tu zkrátka zastoupený v podstatě každý hudební žánr.

SoundCloud je aplikací mající i rarity

Oproti aktuálním a neustále hrajícím songům v rádiích, které lze prakticky si poslechnout kdekoli na internetu, tato aplikace vyniká i tím, že nabízí to, co nikde jinde není k mání pro váš poslech. Dokonce SoundCloud slouží i k publikaci živých nahrávek. Lze zde najít i zcela nikdy nezveřejněné unikátní hudební kousky od méně i více známých umělců.