Mít doma všechno dokonalé, dokonale vyladěné – to je sen nejednoho majitele bytu, především z mladší generace. Neuspořádané interiéry už se dnes ani trochu nenosí, a ten, kdo chce uspět, musí vsadit na harmonii. Je vcelku jedno, jakou barvu a styl preferujete, to je otázka osobního vkusu každého z nás. Ovšem když už si něco zvolíte, tak pamatujte na to, že je potřeba vyladit interiér do toho posledního detailu. Tedy nejen barvy stěn, design nábytku či domácí textilie. Ale i takové zdánlivé drobnosti jako jsou zásuvky a vypínače.

proud

Ještě před pár lety by mohl být podobný záměr poněkud složitým problémem. Vždyť kdo kdy viděl zásuvku či vypínač v jiné barvě než v bílé? Když se na trh dostaly šedé a béžové barvy této drobné elektroniky, tak to už byla pomalu revoluce! Ovšem nyní si můžete dopřát libovolnou barvu i tvar, takže dostanete zásuvku či vypínač přesně v takové podobě, po jaké toužíte, aniž byste je museli složitě polepovat tapetami, omalovávat barvami anebo schovávat za nábytkem. Stačí vsadit na toho pravého výrobce, který vám nabízí kvalitní, a především chytře řešenou produktovou řadu schneider unica.

zástrčka

Co od ní můžete očekávat? Nic menšího než dokonale promyšlený modulární systém univerzálních strojků a vyměnitelných rámečků. Ať už si zvolíte libovolný rámeček, v libovolné barvě i tvaru, vždy dokonale padne na zakoupený strojek. A to znamená jediné: nejen, že si můžete zvolit ideální design nyní, ale když se rozhodnete pro změnu svého interiéru, tak nebudete muset udělat nic víc než rámeček jednoduše vyměnit. A to je celé. Bude vás to stát sotva pár korun, ale váš byt bude vyladěný do posledního detailu, přesně tak, jak to chcete mít.
Až budete v novém bytě vybírat drobnou elektroniku z řady zásuvek a vypínačů, vzpomeňte si na výrobky řady schneider unica, které vám plně vyjdou vstříc!